Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Надвірнянці вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

  

  

  

  
В Надвірній відзначили другу річницю Революції Гідності та вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні. Захід розпочався пішою ходою від будинку Просвіти до Стели Героям Небесної Сотні. Керівництво району та міста поклали квіти до підніжжя пам’ятного знака. Вшанувати пам'ять невинно загиблих активістів Майдану зібрались очевидці Революції Гідності, учасники АТО, представники Народної самооборони, студенти Надвірнянського коледжу, вихованці Прикарпатського військово-спортивного ліцею, представники влади та громадськість. Духовенство району відправило поминальну панахиду за Героями Майдану.
   

Події кінця 2013 початку 2014 років згадав у своєму  виступі координатор Надвірнянської самооборони Віталій Трачук. Як допомагали надвірнянці активістам в Києві розповіла заступник голови Надвірнянської «Просвіти»  Ганна Мохнич. Про активність студентської молоді нашого району згадала голова студентського профкому Надвірнянського коледжу Тетяна Богославець. Під час заходу ведучі поіменно назвали Героїв Революції Гідності, які загинули на Майдані. Одночасно з виголошеними іменами на дерево пам’яті студенти розвісили сто ангелів з  прізвищами Героїв Небесної Сотні та  присутні хвилиною мовчання вшанували їх пам'ять. Про гарячі військові дії на Сході розповів надвірнянцям учасник АТО Василь Гриців, який подякував громаді за допомогу українським військовим.    
  

Січневі події Майдану пригадав голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак. Батькам Героїв Небесної Сотні за патріотичне виховання дітей подякував перший заступник голови райдержадміністрації Іван Тодорук. Надвірнянці згадували всіх українських Героїв, що боролися і продовжують боротись за Незалежність України. Зокрема, міський голова Зіновій Андрійович згадав про героїзм Марти  і Мирона Свідруків.
  

Вшанування пам’яті супроводжувалось віршами та піснею про  Майдан.  Надвірнянці до Стели Героям ставили лампадки. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *