Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Надвірнянці долучилися до Всеукраїнської екологічної акції “ПОСАДИ ДЕРЕВО МИРУ”

Сьогодні голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз, депутати обласної та районної рад Юрій Голіней і Сергій Волошин, перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук, головний лісничий ДП “Надвірнянське лісове господарство” Ігор Осташук спільно зі студентами Надвірнянського коледжу НТУ, в рамках Всеукраїнської екологічної акції “Посади дерево миру”, з ініційованої Міністерством екології та природних ресурсів України, висадили у сквері палацу культури Надвірнянського коледжу НТУ 45 хвойних “саджанців миру”.
У такий спосіб вкотре привернуто увагу українців до катастрофічних соціально-екологічних наслідків війни на Сході країни, до непоправної шкоди, завданої довкіллю України. Це акція заклику до миру, збереження рідної української землі та країни.
Вже три роки поспіль акція “Посади дерево миру” об’єднує українців з різних куточків країни. За цей час у понад сотні міст і сіл були висаджені тисячі хвойних і фруктових “дерев миру”, як символом єднання українців і пам’яті про загиблих за мир на Сході українців.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *