Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Надвірнянці вшанували пам’ять жертв Голодоморів

Сьогодні в Надвірній відбулися поминальні заходи із вшанування пам’яті загиблих під час голодоморів. Участь у них взяли представники районної і міської влади, зокрема, голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз, голова районної ради Іван Гурмак, міський голова Зіновій Андрійович, перший заступник голови РДА Богдан Зеленчук, а також священнослужителі різних конфесій, громадськість.
У пам’ять про невинно убієнних біля пам’ятного знаку жертвам Голодомору відбулося віче. Священнослужителі різних конфесій відслужили поминальну панахиду. Присутні помолилися за упокій душ померлих від голоду та долучилися до Всеукраїнської акції «Запали свічку». До пам’ятного знаку представники влади поклали квіти.
З історичною довідкою виступив викладач історії Надвірянського коледжу Володимир Свягла. Школярі Переріслянської ЗОШ І-ІІІ ст. читали вірші присвячені цим трагічним сторінкам історії українського народу.
Слід зазначити, що цього року ми вшановуємо 85-роковини Голодомору, який забрав життя мільйонів українців, став найстрашнішою трагедією ХХ століття для нашого народу. Кожна українська тогочасна родина відчула непоправний біль втрати близьких людей. Адже у ті трагічні роки вимирали цілі сім’ї та села. І все лише через те, що були українцями.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *