Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Надвірнянські депутати звернулися до НАТО з вимогою закрити небо над Україною

Сьогодні під керівництвом голови районної ради Олександра Кеніза відбулася п’ятнадцята позачергова сесія райради.

У пленарному засіданні взяв участь начальник районної військової адміністрації Володимир Пасько, народний депутат України Василь Вірастюк.

На порядку денному єдине питання – розгляд звернення депутатів районної ради щодо закриття повітряного простору над Україною для ворожих літаків та ракет.

«Наша Україна потребує захисту, тому ми підтримуємо звернення Президента України до світової спільноти щодо закриття неба над Україною і реального захисту нашої території», – зазначив Володимир Пасько.

Голова районної ради зачитав проєкт відкритого звернення депутатів Надвірнянської районної ради до Сполучених Штатів Америки, урядів країн-членів НАТО, керівництва країн Франції, Німеччини, послів усіх держав світу щодо необхідності закриття неба над Україною.

У тексті звернення зокрема йдеться:  «Аргументи про те, що нинішня відмова закрити небо над Україною пов’язана з тим, що НАТО намагається уникнути ядерної війни, не є переконливими, оскільки Російська Федерація вже її розпочала. Історичні уроки важкі і їх необхідно врахувати. Рішення про закриття неба зможе врятувати тисячі людських життів. Переконливо просимо Вас підтримати нашу країну у боротьбі з російським окупантом за право мирно жити у світовій цивілізованій спільноті».

Запропонований проєкт звернення депутати підтримали одноголосно.

Україна просить закрити небо і сподівається, що світ її почує!

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *