Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Надвірнянську районну державну адміністрацію очолив Петро Михайлович Хмельовський

Надвірнянську районну державну адміністрацію очолив Петро Михайлович Хмельовський. Відповідне розпорядження підписав 25 вересня Президент України.
Представити перед громадою нового очільника Надвірнянського району приїхала голова обласної державної адміністрації – начальниця обласної військової адміністрації Світлана Онищук, яка особисто рекомендувала Президентові кандидатуру Петра Михайловича.

Петро Михайлович Хмельовський народився 27 червня 1963 року у селі Росільна на Богородчанщині. Очолював одне з підприємств. Після повномасштабного вторгнення росії в Україну вступив до лав 102 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ Івано-Франківщини.
За словами Петра Михайловича його першочергове завдання об’єднати в один кулак громади Надвірнянського району та спільно працювати на Перемогу.
У своїй роботі новий очільник району найбільше уваги приділятиме роботі військового спрямування, родинам загиблих воїнів та допомозі захисникам на передовій, адаптації військових в тилу.
Новообраний голова Надвірнянської РДА планує побувати у кожній з восьми громад району, побачити на власні очі їхні проблеми та працювати над їхнім вирішенням. Побажати успіху на новій посаді Петру Хмельовському прийшли військові побратими. Колишній командир 102 окремої бригади сил територіальної оборони Володимир Логвіненко, розповів про те, як Петро Михайлович вміє навколо себе об’єднати людей та скільки зусиль він доклав до перемоги України над ворогом.
Очолювати районну військову адміністрацію, це не свято, а важка щоденна праця. Тому новому очільнику присутні побажали витримки та терпіння. Нагадаємо, попереднім керівником Надвірнянської РДА був Володимир Пасько, а від травня 2023 року виконувала обов’язки голови Леся Свідрак.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *