Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Нафтовики святкують

 

 
Нафтовики Надвірнянщини відзначили своє професійне свято. У другу неділю вересня Україна відзначає День працівників нафтової, газової, нафтопереробної промисловості. З нагоди свята в Надвірній пройшли урочистості. Захід розпочався хвилиною мовчання за загиблими під час Революції Гідності та війни на сході України. Голова РДА Олександр Кеніз разом із своїми заступниками Іваном Тодоруком та Богданом Зеленчуком привітали нафтовиків з професійним святом. Зокрема, Олександр Кеніз зазначив важливість роботи працівників нафтогазової промисловості. « У побуті без вашої праці ми не обходимось ні хвилини. Завдяки Вам, нафтовикам наші серця зігріває блакитний вогник» – зазначив Олександр Кеніз. Також голова РДА подякував керівнику НГВУ «Надвірнанафтогаз» Володимиру Чуприні та працівникам за допомогу в будівництві фортифікаційних споруд у зоні АТО і за сприяння у вирішенні проблем соціальної сфери в районі.
Кращих нафтовиків Надвірнянщини нагородили грамотами різних рівнів. Також відзначено ветеранів нафтової промисловості та кращих працівників.
 
Під час урочистостей присутніх вітали українською піснею.
В цей день керівництво району та міста привітало працівників ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття». Відрадно те, що на підприємстві збережено обладнання та їх працівники беруть активну участь у захисті держави – зазначив Олександр Кеніз.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *