Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Найближчими днями на Івано-Франківщину надійде 40 тонн продуктів від Всесвітньої продовольчої програми ООН

Як уже повідомлялося, під час робочої поїздки на Прикарпаття віцепрем’єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук зустрілася з представниками міжнародних гуманітарних організацій.

У центрі уваги – соціальний захист внутрішньо переміщених осіб, яких на Прикарпатті налічується понад 147 тисяч, а також підготовка до зими.

Віцепрем’єрка закликала міжнародних гуманітарних операторів не розпорошувати ресурси і зусилля, а сфокусуватись на декількох ключових речах, які дають реальний та швидкий ефект.

«Міжнародники мають щільно координуватись з місцевою владою і робити те, що виходить добре. Може бути, наприклад, що міжнародній гуманітарній організації не вдається ефективно побудувати роботу з ремонту осель, проте добре реалізуються програми кеш-підтримки. Тоді краще спрямувати зусилля на кеш-програми. Краще заплатити людям реальні гроші, аніж потонути в нескінченних оцінках потреб. Показовий приклад – проєкти з кеш-підтримки на деокупованих територіях. Там Укрпошта видає 1200 грн від Товариства Червоного Хреста України і 2200 грн від Міжнародної організації з міграції», – сказала Ірина Верещук.

Вона також навела приклад ефективної співпраці Мінреінтеграції зі Всесвітньою продовольчою програмою ООН і повідомила, що найближчими днями від цієї організації на Івано-Франківщину надійде 40 тонн продуктової підтримки для маломобільних ВПО.

Ірина Верещук звернулася до представників міжнародних організацій із закликом спростити їх внутрішні погоджувальні процедури, без чого швидкість гуманітарного реагування часто не відповідає викликам.

«Якщо ми разом беремося за якийсь проєкт і говоримо один одному «так», то все має відбуватися вчасно», – резюмувала вона.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *