Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Найближчими вихідними в Івано-Франківську безкоштовно навчатимуть скандинавській ходьбі та перевірятимуть стан здоров’я

Усуботу, 22 квітня, жителів Івано-Франківська запрошують долучитися до «Здорової прогулянки» біля Вічевого майдану, під час якої всі охочі разом з інструктором зможуть навчитися скандинавській ходьбі й перевірити стан свого здоров’я.

У парку працюватиме медична зона, де учасники зможуть виміряти артеріальний тиск, перевірити рівень цукру в крові, проконсультуватися з сімейним лікарем, а ще – зробити кардіограму, дерматоскопію та вакцинуватися від COVID-19.

Заняття зі скандинавської ходьби з інструктором будуть проходити з 13:00 до 16:30 за спеціальним маршрутом (старт на Вічевому майдані). Для того, щоб взяти участь у прогулянці, потрібно зареєструватися за посиланням https://bit.ly/IFzdorovaprogulyanka.

Зареєстровані учасники отримають спорядження для скандинавської ходьби та навушники, щоб протягом 20 хвилин слухати музику та цікаву інформацію про здоров’я, а також подарунок по завершенню прогулянки. Цього дня відбудуться й розіграші на тему здоров’я.

Захід ініційовано Міністерством охорони здоров’я України та Центром громадського здоров’я МОЗ України в межах регіональної комунікаційної кампанії з підтримки вакцинації від COVID-19. В Івано-Франківську захід проводиться за підтримки Івано-Франківської обласної державної адміністрації, Івано-Франківської міської ради та Івано-Франківського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *