Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Налагодження роботи майбутньої Пасічнянської ОТГ обговорили на нараді

Центральна виборча комісія призначила на 22 грудня 2019 року перші місцеві вибори у 86 об’єднаних територіальних громадах. Зазначається, що в Івано-Франківській області – в 6 ОТГ.
Сьогодні у райдержадміністрації відбулася нарада з питань організації роботи майбутньої Пасічнянської ОТГ, у якій взяли участь перший заступник голови РДА Богдан Зеленчук, голова районної ради Іван Гурмак, голови Пасічнянської, Пнівської сільських та Битківської селищної рад, керівники профільних підрозділів РДА.

Під час вступного слова Богдан Зеленчук підкреслив важливість організації якісної роботи Пасічнянської ОТГ. «Об’єднаним територіальним громадам сьогодні передаються нові повноваження та разом з цим відповідальність. Громади потребують допомоги та підтримки в налагодженні своєї роботи і наш обов’язок допомогти їм на шляху створення. Ця зустріч сприятиме громадам у налагодженні комунікацій для вирішення проблемних питань», -зазначив посадовець.
На нараді були обговорені актуальні питання роботи об’єднаної територіальної громади. Зокрема, йшлося про особливості функціонування закладів освіти, культури, первинної медико-санітарної допомоги новоствореної громади. Окрім того, на зустрічі заслухали рекомендації управління фінансів райдержадміністрації щодо передачі бюджетних установ та формування бюджету в ОТГ.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *