Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Нарада щодо підготовки і впровадження інвестиційних проектів та інноваційних розробок вищих навчальних закладів м. Івано-Франківська

           18 липня голова райдержадміністрації Володимир Калічко провів нараду щодо підготовки і впровадження інвестиційних проектів та інноваційних розробок вищих навчальних закладів м. Івано-Франківська. На даний час райдержадміністрацією підписано угоди про співпрацю – з Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу та Прикарпатським національним університетом ім. Стефаника та Івано-Франківською медичним університетом.

     Одним з ключових пунктів угод є розробка та реалізація проектів, актуальних для економіки та гуманітарної сфери району. Сторони домовилися розвивати співпрацю щодо практичного впровадження наукових розробок даних навчальних закладів в районі.
     «На даний час з каталогу інноваційних розробок університетів райдержадміністрацією відібрано для практичного впровадження 7 розробок Прикарпатського національного університету ім. Стефаника, які стосуються сфери освіти і культури, 6 розробок Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, які стосуються діяльності управління держкомзему, водо- та теплопостачання та 3 розробки Івано-Франківською медичного університету, які стосуються медичної сфери»,- повідомив присутніх начальник управління райдержадміністрації Василь Уніят.
      Голова райдержадміністрації В. Калічко наголосив начальникам відділів, управлінь, головним розпорядникам бюджетних коштів, на необхідності написання інвестиційних проектів з метою залучення інвестицій в економіку району. Необхідно подавати заявки на фінансування інвестиційних проектів (будівництво об’єктів соціально-культурного призначення) за рахунок бюджетних коштів на 2013 рік.
      В. Калічко повідомив, що в цьому році в районі вже діють 2 такі проекти з будівництва дитячих садків в с. Білі Ослави та с. Лісна Тарновиця. Для району вони вигідні тим, що при залученні сумарно 1 млн. грн. з районного бюджету – додатково з держбюджету надійде ще 4,1 млн. грн.
      При обговоренні основних інвестиційних напрямків заплановано підготувати рекламні проспекти та матеріали про район.
       До речі, на даний час вивчається можливість для підготовки проекту з відновлення старої австрійської дороги Яремче – Черник.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *