Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Нарада щодо прийому та перебування на території району осіб з АР Крим та східних регіонів України

      09 липня 2014 року заступник керівника апарату райдержадміністрації Тарас Дем’янчук  провів нараду щодо прийому та перебування на території району осіб,  з АР Крим, Донецької та Луганської областей.

     Розглянуто питання про виконання заходів щодо надання посильної допомоги біженцям з Донецької, Луганської областей та Криму, сприяння особам, які потребують додаткового захисту та тимчасового житла, про надання медичної та психологічної допомоги, необхідних соціальних виплат. Обговорено питання кількості біженців, організації їх розселення, надання всебічної допомоги, забезпечення продуктами харчування та засобами особистої гігієни.

      За підсумками наради надані доручення начальникам структурних підрозділів РДА та керівникам територіальних органів виконавчої влади щодо координації дій з організації прийому вимушених переселенців в рамках діяльності районного штабу, забезпечення постраждалим зі східних регіонів України психологічної, матеріальної та гуманітарної допомоги, організації їх працевлаштування, виплати пенсій та інших соціальних виплат, влаштування дітей в освітні і дошкільні заклади.

      Нині офіційно в районі перебуває 32 особи, з них 9 дітей та 8 пенсіонерів.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *