Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Нарада щодо створення ОТГ

  

02 березня в Надвірнянській районній державній адміністрації відбулася розширена нарада з питань створення та організації діяльності об’єднаних територіальних громад. 

  

02 березня в Надвірнянській районній державній адміністрації відбулася розширена нарада з питань створення та організації діяльності об’єднаних територіальних громад. 
У нараді взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Богдан Зеленчук,  директор відокремленого підрозділу Центру розвитку місцевого самоврядування Руслан Панасюк, заступник голови районної ради Ігор Писклинець, міський голова Зіновій Андрійович, представники громад, голови селищних та сільських рад району, директори шкіл, завідувачі сільських бібліотек, а також керівники управлінь,  відділів районної державної адміністрації, депутати обласної та районної ради, представники департаменту освіти, науки і молоді, департаменту охорони здоров’я, департаменту фінансів та управління культури, національностей і релігій обласної державної адміністрації.
На зустрічі обговорювався проект Закону України № 4772 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо добровільного приєднання територіальних громад)», особливості децентралізації в галузі освіти, медицини, культури, фінансів та ряд інших важливих питань, що стосуються об’єднання територіальних громад. Захід супроводжувався запитаннями щодо особливостей та кінцевих термінів проведення територіальної реформи в Україні.
Руслан Панасюк зазначив, що Надвірнянська ОТГ в разі об’єднання  буде фінансово спроможною і перспективною, також ознайомив із бюджетом, який складатиметься з наступних статей: сумарні доходи, медична, освітянська, інфраструктурна субвенціЇ, власні доходи і податки.
 
Довідково: згідно перспективного плану формування територій громад в Надвірнянському районі заплановано утворення п’ятьох ОТГ. 

   

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *