Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Нарада щодо створення районного військового комісаріату Територіального центру комплектування та соціальної підтримки


   


   
Заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук провів  нараду щодо створення на базі районного військового комісаріату Територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Участь у нараді взяли: керівник апарату райдержадміністрації Микола  Кравчук, в.о. військового комісара Надвірнянського РВК підполковник Володимир Козак, провідний спеціаліст командування  РВК Ірина Кривонос, заступник голови районної ради Ігор Писклинець, заступник міського голови Василь Василенко, секретар міської ради Тарас Пекарський, заступник Яремчанського міського голови Тарас Клим'юк, заступник Ланчинського селищного голови ОТГ Михайло Гресько, голова Переріслянської ОТГ Іван Мельник, заступники Переріслянської голови ОТГ Василь Непеляк та Василь Гринчак, начальник управління фінансів райдержадміністрації Михайло Обідняк,  головний спеціаліст відділу з питань запобігання та виявлення корупції, оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації Ярослав Кінаш.
Метою створення на базі військових комісаріатів територіальних центрів є підвищення ефективності та забезпечення прозорості в системі надання послуг щодо соціального і правового захисту військовозобов’язаним, резервістам, ветеранам війни та військової служби, пенсіонерам з числа військовослужбовців Збройних Сил України та членам їх сімей і удосконалення порядку комплектування військ особовим складом та організації оборонно-мобілізаційної роботи, -пояснили представники районного військового комісаріату. 
У ході наради було обговорено ряд питань щодо  утримання Територіального центру комплектування та соціальної підтримки, про  створення матеріально-технічної бази та співфінансування.
Заступник голови районної державної адміністрації Богдан Зеленчук, підводячи  підсумки , наголосив, що  учасники наради дійшли згоди в тому,   що співфінансування потреб  ТЦК та СП має здійснюватись на пропорційній основі відповідно до чисельності громад та подякував присутнім за участь в нараді. Більш предметно про реформування РВК  мова буде йти на наступних нарадах.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *