Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Нарада щодо забезпечення пільгових категорій населення лікарськими засобами

           04 вересня голова  районної державної адміністрації Михайло Іваночко провів робочу нараду  з керівництвом ЦРЛ за участю першого заступника голови райдержадміністрації – Андрія Крицького, заступника голови райдержадміністрації Тараса Олендія та начальника управління фінансів райдержадміністрації – Михайла Обідняка з питання щодо забезпечення лікарськими засобами пільгових категорій населення за рецептами лікарів.
         Під час наради відбулася тривала, подекуди гостра, але загалом конструктивна дискусія, кожен з присутніх надав пропозиції щодо врегулювання даного питання.
         В районному бюджеті передбачено кошти в сумі 19 500 тис. грн. хворим на цукровий і нецукровий діабет, 20 000 тис. грн. загальна група медикаментів (в тому числі учасники війни, інваліди війни, хворі на бронхіальну астму, шизофренію, епілепсію, онкохворі, діти інваліди).
       Нажаль, всі кошти, які передбачені на вказані цілі вже використані і необхідно шукати резерви для фінансування пільгових рецептів до кінця 2014 року.
       Необхідно констатувати факт, що в зв’язку з складною ситуацією в країні відпуск ліків за пільговими рецептами доведеться обмежувати.
        За результатами наради надано відповідні доручення для врегулювання ситуації, яка склалася.    

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *