Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Нарада щодо інфраструктурних проектів, які будуть подані на ДФРР в 2020 році.

 

Під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Богдана Зеленчука та за участі народного депутата Зіновія Андрійовича відбулася нарада щодо інфраструктурних проектів, які будуть подані на ДФРР в 2020 році.
Кошти Державного фонду регіонального розвитку уже дали можливість реалізувати у районі багато інфраструктурних проектів.
На нараді обговорено вимоги до інвестиційних програм і проектів, дотримання термінів подання документів, відповідність запропонованих проектів основним напрямкам Стратегії розвитку Івано-Франківської області, а також подальша реалізація програм, які фінансувалися ДФРР у попередні роки.
У той же час перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук наголосив, що виділення коштів з Державного фонду регіонального розвитку можливе тільки за умови співфінансування програм і проектів із місцевих бюджетів на рівні 10 відсотків.
Розглянуто питання щодо пріоритетності об’єктів, які являються першочерговими для Надвірнянського району.
На нараді дано доручення в найкоротші терміни виготовити проектно-кошторисну документацію на поточний ремонт доріг Надвірнянського району та здійснити перерахунок проектно-кошторисної документації по об’єктах, документація яких на даний час являється застарілою.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *