Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Нарада щодо відзначення 30-роковин виводу військ з Афганістану

Під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Богдана Зеленчука, відбулася робоча нарада щодо підготовки та відзначення в районі Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці з дня виводу військ з Афганістану. Участь у нараді взяли: міський голова Зіновій Андрійович, директор КП «Надвірнянський некомерційний центр первинної медичної допомоги» Надвірнянської районної ради Емілія Сем’янів, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, силових структур та керівники ветеранських організацій.
Згідно попередньо затвердженого плану 15 лютого заплановано проведення мітингу-реквієму в м. Надвірна. Там же, біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам, буде проведена панахида за загиблими та  покладання квітів.
Варто зазначити, що й у навчальних закладах району будуть проводитись тематичні заходи, присвячені життю і подвигу воїнів-афганців.
У ході наради були розглянуті та узгоджені усі організаційні питання, що стосуються проведення районних заходів та прийняті відповідні рішення щодо відзначення пам’ятної дати на належному рівні.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *