Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Нарада з головами територіальних громад під керівництвом Петра Хмельовського

Сьогодні під керівництвом начальника районної військової адміністрації Петра Хмельовського відбулась чергова нарада з головами територіальних громад. Засідання відбулося за участі заступника директора департаменту – начальника управління інфраструктури департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації Юрія Труханівського, начальника Відділу державного нагляду Укртрансбезпеки в Івано-Франківській області Івана Гарасимка, представників РТЦК та СП, керівника ДФТГ та представника Надвірнянського відділу поліції ГУ НП в області.
Про стан та організацію пасажирських перевезень в районі доповів перший заступник голови райдержадміністрації Ростислав Стасько.
В основному за перший квартал 2024 року звернення громадян стосувалися вартості проїзду, перевезення пільгових категорій громадян, недотримання графіків руху пасажирськими автобусами. В результаті розгляду таких звернень перевізники надавали письмові пояснення з приводу порушених питань, а у разі підтвердження порушень отримували письмові попередження.
Про адміністративні порушення, здійсненні перевізниками, доповів Віталій Росоха – інспектор сектору реагування патрульної поліції Надвірнянського відділу поліції ГУ НП в Івано-Франківській області.
В результаті обговорення прийнято рішення провести нараду з представниками Відділу державного нагляду Укртрансбезпеки в Івано-Франківській області, перевізниками та керівниками територіальних громад.
Серед питань, розглянутих на нараді було проведення аудиту в населених пунктах району наявності структурних елементів фортифікаційних споруд для забезпечення оборони населених пунктів з метою їх передачі на баланс військовій адміністрації, відповідно до листа Координаційного штабу з питань будівництва військових інженерно-технічних та фортифікаційних споруд.
Заплановано зустрічі з підприємцями Ланчинської та Делятинської територіальних громад, щодо створення відповідної Ради при голові райдержадміністрації. Обговорено проведення щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» на територіях населених пунктів району та стан підготовки громадян Надвірнянщини до національного спротиву.
За підсумками засідання було поставлено конкретні завдання та надано ряд протокольних доручень.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *