Нарада з головами територіальних громад під керівництвом Петра Хмельовського
Сьогодні під керівництвом начальника районної військової адміністрації Петра Хмельовського відбулась чергова нарада з головами територіальних громад. Засідання відбулося за участі заступника директора департаменту – начальника управління інфраструктури департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації Юрія Труханівського, начальника Відділу державного нагляду Укртрансбезпеки в Івано-Франківській області Івана Гарасимка, представників РТЦК та СП, керівника ДФТГ та представника Надвірнянського відділу поліції ГУ НП в області.
Про стан та організацію пасажирських перевезень в районі доповів перший заступник голови райдержадміністрації Ростислав Стасько.
В основному за перший квартал 2024 року звернення громадян стосувалися вартості проїзду, перевезення пільгових категорій громадян, недотримання графіків руху пасажирськими автобусами. В результаті розгляду таких звернень перевізники надавали письмові пояснення з приводу порушених питань, а у разі підтвердження порушень отримували письмові попередження.
Про адміністративні порушення, здійсненні перевізниками, доповів Віталій Росоха – інспектор сектору реагування патрульної поліції Надвірнянського відділу поліції ГУ НП в Івано-Франківській області.
В результаті обговорення прийнято рішення провести нараду з представниками Відділу державного нагляду Укртрансбезпеки в Івано-Франківській області, перевізниками та керівниками територіальних громад.
Серед питань, розглянутих на нараді було проведення аудиту в населених пунктах району наявності структурних елементів фортифікаційних споруд для забезпечення оборони населених пунктів з метою їх передачі на баланс військовій адміністрації, відповідно до листа Координаційного штабу з питань будівництва військових інженерно-технічних та фортифікаційних споруд.
Заплановано зустрічі з підприємцями Ланчинської та Делятинської територіальних громад, щодо створення відповідної Ради при голові райдержадміністрації. Обговорено проведення щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» на територіях населених пунктів району та стан підготовки громадян Надвірнянщини до національного спротиву.
За підсумками засідання було поставлено конкретні завдання та надано ряд протокольних доручень.
![](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/438164442_817468590413803_3014624408354107093_n.jpg?stp=dst-jpg_p720x720&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=iMNyyH6JBQYAb64yQOt&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=00_AfB2vHJ8mDI0gTqJ2htouxxJE3OxpEnMUaMZj2IOIrqRKA&oe=6626E513)
![](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/438086918_817468673747128_3713933817273736935_n.jpg?stp=dst-jpg_p720x720&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=Su9mXkpW01kAb5MAtSM&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=00_AfDcsilcj0Y11aqjZJjtyKoh-exGaNnolfHDvl5de3RWjQ&oe=6626FBB9)
![](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/435688624_817468723747123_8444758857727729235_n.jpg?stp=dst-jpg_p720x720&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=En0-XeWLUm0Ab5aZrIG&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=00_AfBbGGMQfOzxtPasJ-8QfvVNnEzhg_1IDhQHij78x5fdmg&oe=6626FFD1)
![](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/438093106_817468793747116_2534333963830909038_n.jpg?stp=dst-jpg_p720x720&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=upnqbs1bT_0Ab5jJpt7&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=00_AfCi6F9OnW9j_xXKFkVigkXdatuXB-WO21Fft3JU0sPv9g&oe=66270E66)
0 Коментарі