Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Нарада з головами територіальних громад району

✔️25 березня перший заступник голови Надвірнянської районної державної адміністрації Ростислав Стасько провів робочу нараду з головами територіальних громад району.
Майор Надвірнянського РТЦК та СП Андрій Колесник проаналізував стан виконання за березень поставлених завдань щодо призову та поставки мобілізаційних ресурсів в розрізі громад, довів нові завдання з проведення заходів мобілізації, наголосив на необхідності активізації роботи та вжиття заходів з проведення якісного оповіщення. Обговорили проблемні питання з цього приводу та шляхи їх вирішення.
Одним з важливих питань, яке обговорили на нараді було про роботу Надвірнянського РВ філії ДУ «Центр пробації» в Івано-Франківській області. За словами начальника Надвірнянського РВ філії ДУ «Центр пробації» Марії Паращак метою пробації є безпека суспільства шляхом виправлення засуджених, запобігання вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень та забезпечення суду інформацією, що характеризує обвинувачених, з метою прийняття судом рішення про міру їхньої відповідальності. Наголошено на створенні спостережних комісій в територіальних громадах району для організації виховної роботи з особами, умовно-достроково звільненими від відбування покарання, та громадського контролю за їх поведінкою протягом невідбутої частини покарання.
Також йшла мова про роботу архівного відділу Надвірнянської районної державної адміністрації за 2022-2023 роки та пропозиції щодо удосконалення його роботи у 2024 році. Акцентувалася увага на створенні трудових архівів у громадах для зберігання документів, нагромаджених у процесі документування службових, трудових та інших правовідносин юридичних і фізичних осіб на відповідній території, що не належать до Національного архівного фонду.
Всі розглянуті питання знаходяться на контролі керівництва РВА.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *