Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Нарада з головами територіальних громад району

Начальник Надвірнянської РВА Петро Хмельовський провів нараду з головами територіальних громад Надвірнянщини.

Обговорили питання захисту об’єктів критичної інфраструктури, функціонування громад, стан місцевих бюджетів та іншу проблематику.
Окремо на зустрічі йшлося про заходи щодо протидії загрозам під час ускладнення погодних умов на території Надвірнянського району. Серед основних протокольних доручень:
– організувати розгортання пунктів незламності й обігріву та забезпечити їх всім необхідним з 01 грудня 2023 року.
– забезпечити готовність мобільних пунктів незламності для надання допомоги учасникам дорожнього руху у випадку виникнення автомобільних заторів.
– готовність техніки та особового складу всіх служб для оперативного розчищення снігу та профілактичної обробки дорожнього покриття.

«До зими маємо бути готові у всіх аспектах – над цим постійно працюємо», – підсумував очільник району.
Акцентували увагу і на заходах до Дня Святого Миколая та Дня Збройних сил України, які цього року відзначатимемо 6 грудня.

Петро Хмельовський звернуся до керівників громад з проханням організувати свято для діток полеглих воїнів і для діток батьки, яких зараз захищають Україну. Також, посадовець зазначив, не оминути увагою діток, позбавлених батьківського піклування, сиріт, та дітей з багатодітних родин.

«Для мене особисто конструктивна робота з громадами – пріоритет. Але ефективно працювати можемо тільки при зустрічах під час діалогу», – наголосив Петро Хмельовський.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *