Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Нарада з інвенсторами ПСП «Оскар» та ТзОВ «Райз Прикарпаття»

      4 грудня в райдержадміністрації відбулась нарада за участю першого заступника голови РДА – Андрія Крицького, заступника голови РДА Тараса Олендія, начальника відділу агропромислового розвитку райдерж-адміністрації Михайла Клюфінського із представниками ПСП «Оскар», ТзОВ «Райз-Прикарпаття» і сільськими головами населених пунктів: Ланчин, Тисменичани, Волосів, Середній Майдан, Гаврилівка.
         В даний час ПСП «Оскар» орендує 954,6 га та ТзОВ «Райз Прикарпаття» 714 га. За 11 місяців 2014 року до місцевого бюджету  сплачено 265,862 тис. грн. земельного податку.
      Особливо гостру дискусію викликало питання розрахунку за  земельні паї ПСП “Оскар”. За словами сільських голів та на думку місцевих жителів  ціна за оренду землі є заниженою, тому потребує перегляду  в сторону підвищення.

 На нараді Андрій Крицький дав чіткі вказівки:
– до 1 січня 2014 року ПСП «Оскар» та ТзОВ «Райз-Прикарпаття» повинні провести розрахунки за оренду земельних паїв з їх власниками;
– до 1 лютого 2014 року завершити роботу з виготовлення проектів землеустрою на території Ланчинської селищної та Краснянської сільської ради;
– вирішити питання щодо надання спонсорської допомоги для святкування Нового року в дитячих закладах та загальноосвітніх школах в населених пунктах, де орендуються земельні паї.
 
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *