Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Нарада з керівниками лісопереробних підприємств

    

    

17 березня під керівництвом голови райдержадміністрації Олександра Кеніза відбулася нарада з керівниками лісозаготівельних і лісопереробних підприємств району. Участь в нараді взяли голова районної ради Іван Гурмак, депутати обласної ради Руслан Осташук, Михайло Ерстенюк та Юрій Голіней також були присутні сільські голови гірських населених пунктів. На нараді були обговорені питання – нарахування та сплати податків розробниками лісосік (лісозаготівельниками) на території нашого району та стан вирубки лісів лісогосподарськими підприємствами. Передувало їй звернення сільських голів району, де проводяться лісозаготівельні роботи.

   
Голова РДА Олександр Кеніз зауважив, що дане питання є актуальним та наболілим для всіх її учасників і потребує комплексного вирішення щодо покращення соціально-економічного розвитку нашого краю.
Директор ДП «Надвірнянське лісове господарство», депутат обласної ради Руслан Осташук коротко розповів про роботу лісової галузі та підприємства. Так, лісокультурний фонд складає 120 га лісу, 30 га залишається під природне оновлення, в прекрасному стані лісові розсадники. Наголосив Руслан Осташук і на сплаті податків. Наповнення місцевих скарбничок проводяться згідного чинного законодавства. Бистрицька сільська рада минуло року отримала 1 млн. 200 тис. грн., Зеленська сільська рада 1млн.100тис.грн. Що стосується бізнесу за 2015 рік в лісовому господарстві заробили на всіх видах послуг(перевезення, вирубка, заготівля) 15 млн. грн. На 11 млн. грн. продали сировини. Також підприємство власними силами будує мости, лісові дороги, утримує лісову охорону, мисливське господарство. На 2016 рік за обласні екологічні кошти в районі планується розпочати роботу вольєрне господарство.
Під час зустрічі було досягнуто домовленості щодо сплати податку до місцевих рад підприємцями лісопереробної галузі, а саме: ті, що зареєстровані на території району сплачуватимуть з одного куб.м. деревини 10грн., за межами  району 20 грн., а з великими підприємствами буде вестися робота.
Слід зазначити, що попередньо  при голові ОДА відбулася нарада та створено комісію з вивчення даного питання.
 

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *