Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Нарада з перевізниками

  

  
12 квітня під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Івана Тодорука, за участі заступника голови райдержадміністрації Богдана Зеленчука, заступника начальника Надвірнянської ОДПІ ГУ ДФС в Івано-Франківській області – Б.Нагорняка, заступника начальника Надвірнянського ВП ГУ НП в області – В.Струка, прокурора Надвірнянської місцевої прокуратури – А. Богака, начальника управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації – В.Уніята відбулася нарада з питань дотримання перевізниками умов договорів на перевезення пасажирів
На нараді розглянуто питання про дотримання перевізниками норм чинного законодавства та умов договорів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміських маршрутах загального користування.
За результатами наради перевізників, які допускали системні порушення попереджено про відповідальність за недотримання договірних зобов’язань. Управлінню економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації доручено підготувати розпорядження про розірвання договору на перевезення пасажирів за маршрутом Надвірна – Лісна Тарновиця 1, протягом місяця провести моніторинг дотримання перевізниками умов договорів на перевезення пасажирів. Про результати моніторингу доповісти керівництву райдержадміністрації.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *