Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Нарада з питань пробації та суб’єктів соціального патронажу під час підготовки до звільнення осіб, які відбувають покарання у виді обмеження або позбавлення волі на певний строк.

Під головуванням заступника голови Надвірнянської райдержадміністрації Ярослава Гундяка проведено позачергове засідання спостережної комісії з питань застосування спільного наказу Міністерства юстиції України, Міністерства соціальної політики, Міністерства охорони здоров’я, Міністерства внутрішніх справ України № 974/5/467/609/280 від 03.04.2018 року «Про затвердження Порядку взаємодії установ виконання покарань, уповноважених органів з питань пробації та суб’єктів соціального патронажу під час підготовки до звільнення осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі, або позбавлення волі на певний строк». Під час засідання начальник Надвірнянського міськрайонного сектору філії ДУ «Центр пробації» в Івано-Франківській області майор внутрішньої служби Людмила Свердан ознайомила членів комісії із заходами по впровадженню даного наказу. В ході зустрічі обговорено алгоритм взаємодії відповідних структур в сприянні особам, які готуються до звільнення від відбування покарання у виді обмеження або позбавлення волі на певний строк у відновленні соціального статусу повноправного члена суспільства, повернення їх до загальноприйнятого соціально-нормативного життя в суспільстві. Крім цього під час засідання домовлено про співпрацю між районним центром надання допомоги учасникам АТО та уповноваженим органом з питань пробації задля надання допомоги засудженим особам, які перебувають на обліку в Надвірнянському МРС та мають статус учасника АТО.
За результатами обговорення комісія рекомендувала відповідним службам та органам місцевого самоврядування опрацювати даний наказ для належного виконання в межах своїх повноважень.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *