Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Нарада з питань ветеранської політики

Сьогодні під керівництвом заступниці голови Надвірнянської РДА Лесі Свідрак відбулася нарада з питань ветеранської політики. За участі начальника управління соціального захисту населення РДА Івана Гурмака та фахівців, які відповідають за ветеранську політику у територіальних громадах району. Мета зустрічі співпраця та ефективне впровадження ветеранської політики на місцях.
Під час наради зосередилися на питанні надання комплексної допомоги Захисникам України, членам їх сімей та членам сімей загиблих Захисників.
Заступниця голови районної державної адміністрації Леся Свідрак зауважила, що район активно працює в напрямку підтримки ветеранів війни. З цією метою утворено відділ з питань ветеранської політики при Надвірнянській РДА та сектори в кожній територіальній громаді задля налагодження комунікації між усіма надавачами послуг та створення дружнього простору для отримувачів цих послуг.
Влада об’єднує області й місцеві зусилля, щоб ветерани війни могли отримати весь спектр адміністративних послуг в межах своєї громади.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *