Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Нарада з питань будівництва центру реабілітації дітей з обмеженими фізичними можливостями

        На виконання соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича щодо підвищення соціального захисту (рівня життя) найбільш уразливих верств населення (пенсіонерів, інвалідів, ветеранів війни), райдержадміністрацією ґрунтовно вивчається питання створення центру соціальної реабілітації на базі приміщення Надвірнянської дитячої лікарні.

        На виконання соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича щодо підвищення соціального захисту (рівня життя) найбільш уразливих верств населення (пенсіонерів, інвалідів, ветеранів війни), райдержадміністрацією ґрунтовно вивчається питання створення центру соціальної реабілітації на базі приміщення Надвірнянської дитячої лікарні. Голова  райдержадміністрації Юрій Касіянчук провів виїзну нараду за участі першого заступника  голови райдержадміністрації Володимира Калічка, начальника управління соціального захисту РДА Андрія Креховецького, головного лікаря ЦРЛ Сергія Ємельянчука, начальника відділу будівництва, архітектури, містобудування та містобудівного кадастру РДА Василя Зубка.
     Беручи до уваги, що в Надвірнянському районі налічується понад 500 дітей інвалідів – створення даного центру є вкрай необхідним. Основною метою діяльності даного центру є здійснення заходів на розвиток та корегування порушень розвитку дитини інваліда з метою подальшої інтеграції дітей у суспільстві.     
     Андрій Креховецький  зазначив, що на виконання соціальних ініціатив Президента України управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації постійно вживаються заходи, щодо забезпечення встановлених чинним законодавством соціальних, економічних, правових і конституційних гарантій у сфері соціального захисту категорій громадян, які є найбільш соціально вразливими і незахищеними – сімей з дітьми, малозабезпечених сімей, інвалідів з дитинства, дітей-інвалідів, ветеранів війни і праці, жертв нацистських переслідувань, громадян, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи тощо.
    Підсумовуючи нараду, голова райдержадміністрації наголосив, що соціальний захист найбільш уразливих верств населення – це одине з першочергових спільних завдань органів влади та соціальних служб, яке передбачає вирішення соціально-побутових, медичних питань та питань реабілітації та соціальної адаптації дітей з обмеженими фізичними можливостями, що безпосередньо турбують їх та їхніх батьків.
 
 
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *