Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Нарада з виробниками хліба і хлібобулочних виробів

      

      
23 березня перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Крицький провів  нараду з виробниками хліба і хлібобулочних виробів з питань цінової ситуації на продовольчому ринку. Участь також взяли заступник керівника виконавчого апарату районної ради Ігор Писклинець, міський голова Зіновій Андрійович, начальник управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Василь Уніят, представники торгівельних підприємств.
    Відкриваючи нараду,Андрій Крицький наголосив, що цінова ситуація на ринку хлібобулочних виробів, яка складається останнім часом в державі, потребує особливої уваги та спільних дій, як органів виконавчої влади так і виробників.
  Начальник управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Василь Уніят проінформував присутніх про результати моніторингу цінової політики в основних торгівельних мережах міста. Наголосив на необхідності дотримання граничних торгівельних надбавок на основну групу продовольчих товарів передбачених розпорядженням голови облдержадміністрації від  15.10.2009 № 615, зі змінами та доповненнями від 16.03.2011 №152.
  Слід відмітити що райдержадміністрацією опрацьовується питання відкриття кіосків фірмової мережі ТДВ "Івано-Франківський хлібокомбінат". Зараз на території району розміщено 3 кіоски і найближчим часом планується розмістити ще один   в м. Надвірна.
       Також на нараді було заслухано інформацію  керівників хлібопекарських підприємств району щодо стану справ на підприємствах та вжиття заходів по недопущенню підвищення цін на основні види хліба.

     Крім того, наголошувалося присутнім провести належним чином благоустрій територій біля торгівельних закладів до Великодніх свят.  

   Заступник голови райдержадміністрації Тарас Олендій звернувся до  виробників хліба і хлібобулочних виробів долучитися до акції «Великодній кошик» для захисників Батьківщини. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *