Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Наступного року на Надвірнянщині має запрацювати підрозділ територіальної оборони

Під керівництвом голови Надвірнянської райдержадміністрації Володимира Паська відбулась нарада з питань розміщення особового складу 76-го окремого батальйону територіальної оборони, а також щодо організації та проведення осіннього призову на військову строкову службу до лав ЗСУ та інших військових формувань.

З 1 січня 2022 року набирає чинності Закон України «Про основи національного спротиву», метою якого є підвищення обороноздатності держави, надання обороні України всеохопного характеру, сприяння забезпечення готовності громадян України до національного спротиву.

Тож в межах наради учасники обговорили необхідність прийняття на районному рівні цільової місцевої програми, джерелами наповнення якої мають стати кошти територіальних громад району.

Саме місце розташування особового складу 76-го окремого батальйону територіальної оборони визначено у  Делятинській військовій частині. І від того, як буде організована їхня робота на місці, залежатиме ефективність функціонування територіальної оборони нашого району.

Окремо учасники наради зосередили увагу на осінній призовній кампанії на Надвірнянщині.

Восени у районі заплановано призвати 70 призовників. Станом на сьогодні тільки 39 чоловік відправлено до ЗСУ. Така кількість призовників складає 58% від планового завдання на призовну кампанію жовтень-грудень 2021 року.

Основними причинами незадовільного відбору призовників для проходження строкової військової служби є неякісне оповіщення призовників та їхнє ухилення від проходження районної призовної комісії.

З огляду на це, необхідно посилити співпрацю між територіальним центром комплектування, органами Нацполіції та місцевого самоврядування аби знизити рівень ухилення призовників від військової служби.

Учасниками наради стали підполковник, командир 102-ї бригади тероборони Прикарпаття Юрій Копадзе, майор, командир 76-го окремого батальйону Іван Гусаревич, військовий комісар Надвірнянського РТЦК та СП Сергій Луцюк та керівники військово-облікових столів територіальних громад Надвірняського району.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *