Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Навчання фахівців з соціальної роботи Надвірнянського РЦСССДМ    В день початку календарної весни, у залі засідань РДА, відбулось чергове навчання  фахівців з соціальної роботи Надвірнянського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Необхідність даної зустрічі була підтверджена активним діалогом між слухачами та запрошеними спеціалістами. ФСР у своїй роботі знаходяться на стику соціальної політики держави та власне громадянами. Саме тому питання виникали чіткі, практичні та життєві, що дає надію на перенесення проблем отримувачів послуг ЦСССДМ у практичну площину. 

Модерував зустріч директор РЦСССДМ Тарас Рудяк, який вивів даний "лікнеп" у захід максимально корисний для сторін.

Багато  питань роз'яснила начальник відділу прийому громадян щодо надання соціальних допомог  і компенсацій управління праці та соціального захисту населення Надвірнянської райдержадміністрації —  Оксана Гаврищук. Були отримані відповіді на питаття, щодо пільг для багатодітних, види та особливості надання соціальних допомог та інше. Насамкінець, пані О. Гаври-щук, запросила всіх до тісної співпраці, як з працівниками УПСЗН так і з фахівцями на місцях. Крім того, вона завірила всіх у готовності роз'яснити, допомогти владнати всі проблемні питання, які не були підняті на даному навчанні, в будь-який час.

На конструтивну співпрацю готовий і районний центр зайнятості населення, що і підкреслив юрист даної установи- Назарій Грицюк. Безперечно. що проблема працевлаштування населення гостро стоїть в нашій державі, а особливо у нашому регіоні. Проте, п. Н. Грицюк звернув увагу слухачів на позитивні інструменти, що з'являються для вирішення проблем працевлаштування зі вступом в дію нового законодавства про працю. Хоча механізм ще до кінця не запущений, але принципи закладені позитивні та дієві (отримання "підйомних" при отриманні освіти особам старшим 45 років, працевлаштуванні в сільскій місцевості та інше). Роз'яснено було і про соціальні квоти при працевлаштуванні, про особливості оформлення на облік до РЦЗН,  про громадські роботи та багато іншого. Крім того,  Грицюк Н.Р. підкреслив, що районний центр зайнятості населення надає допомогу в пошуку роботи та працевлаштуванні всіх громадях, а не тільки тим, що стоять на обліку та отримують виплати. 

Як ФСР, так і працівники НРЦСССДМ,  залишились задоволеними діалогом та впевнені в добрій співпраці.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *