Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Навчання служб цивільного захисту. Головні завдання – вміти запобігти надзвичайним ситуаціям та вчасно й кваліфіковано реагувати

  

  

Відповідно до рішення комісії ТЕБ та НС Надвірнянського району від 18 грудня 2015 року № 7 та з метою оперативного реагування на надзвичайні ситуації, пов’язані з ускладненням погодних умов в зимовий період 2015-2016 років за командою «Збір мобільно-оперативної групи».

 

14 січня  під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Івана Тодорука та начальника райвідділу У ДСНС Андрія Мочерняка проведено  навчання служб цивільного захисту  з питань взаємодії при виникненні надзвичайних ситуацій і подій, характерних для зимового періоду. Розпочинаючи навчання Іван Тодорук перш за все обґрунтував необхідність проведення навчань: “Несприятливі погодні умови  зумовили потребу бути нам готовими до можливих ускладнень, щоб вчасно та оперативно ліквідувати можливі виникнення надзвичайних ситуацій”. Посадовець зазначив, що метою також є здійснення необхідних організаційних заходів, задля навчання та накопичення практичних навичок щодо попередження та ліквідації надзвичайних ситуацій, характерних для зимового періоду.
В навчаннях взяли участь підрозділи: ДПРЧ -11 м. Надвірна, філія ПАТ «Прикарпаттяобленерго» Надвірнянський РЕМ, Надвірнянське УЕГГ, Надвірнянський відділ поліції ГУ національної поліції в області,  Надвірнянське відділення екстреної (швидкої) медичної допомоги, КП "Теплокомуненерго".

Для збору підрозділів МОГ надавалось 30 хв. Всі служби цивільного захисту впорались з покладеним завданням. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *