Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Не залишаємо переселенців без уваги

          Сьогодні під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Тараса Олендія відбулось перше засідання новоствореного районного штабу з питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.  На засіданні обговорили персональний склад районного штабу та робочої групи штабу, організацію роботи  штабу.
      Тарас Олендій наголосив, що питання належного перебування вимушених переселенців в районі наразі одне з найбільш важливих, а проблеми, з якими звертаються люди, потребують негайного розв’язання. «Ми повинні працювати з людьми, надаючи їм максимально можливу допомогу. Нам необхідно докласти всіх зусиль, щоб якнайшвидше та найефективніше розв’язати нагальні проблеми громадян, які не з власної долі опинилися в такому тяжкому становищі», – зазначив заступник голови райдержадміністрації.
             Станом на 4 вересня 2014 року в Надвірнянському районі офіційно перебуває 50 осіб, які прибули з південно-східних областей України.Працівники управління праці та соціального захисту населення проводять обстеження належних умов перебування, виявлення потреб у харчуванні, гуманітарній допомозі, надання тимчасового житла, медичного обслуговування, вирішення питань соціального захисту відповідної категорії осіб.
Наприкінці зустрічі Тарас Олендій дав доручення присутнім вжити дієвих заходів з належної організації діяльності районного штабу та до наступної зустрічі надати пропозиції.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *