Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

НГО Києво-Святошинського району запрошує до співпраці громадськість України

 

 

НГО «Інформаційно – тренінговий центр громадських ініціатив» запрошує лідерів громадських об’єднань і рухів та просто активних і небайдужих людей будь-якого віку долучитися до збереження репродуктивного здоров’я наших співгромадян! 

«Хвиля здоров’я» у Києво-Святошинському районі Київської області 

Що це? 
Соціальний проект по підвищенню рівня поінформованості чоловіків і жінок щодо питань збереження репродуктивного здоров’я, альтернативних методів контрацепції та профілактики розповсюдження інфекційних захворювань, що реалізовуватиметься у Києво-Святошинському районі Київської області протягом літа 2013 року 

Чому це так важливо? 
Понад 50 відсотків підлітків розпочали статеве життя у віці 14-16 років. Серед наслідків – небажана вагітність, інфекції, які передаються статевим шляхом, включаючи ВІЛ/СНІД. Захворювання на сифіліс та гонорею за останні 10 років збільшилися у 10 разів, 15% ВІЛ-інфікованих в Україні становлять особи 15-19 років. 75% вагітностей у підлітковому віці закінчується її перериванням. Офіційна статистика абортів в Україні свідчить про те, що протягом року в нашій країні проводиться від 370 до 450 тисяч таких операцій, за неофіційними – до 1 мільйона! 15% від усіх абортів роблять неповнолітнім. Серед інших наслідків недбалості у підлітковому сексуальному житті – патології при вагітності та пологах, низький рівень здоров’я новонароджених, безпліддя. 
Кількість абортів в Україні перевищує кількість пологів в 1,2 рази. Майже мільйон подружжів не можуть мати дітей. Такими є дані експертів ООН і українських медиків. На думку міжнародних фахівців, штучне переривання вагітності залишається в Україні одним з найпопулярніших методів регуляції народжуваності. 
Як свідчить статистика, більша половина населення, хоча б один раз стикалася із інфекційними захворюваннями, які передаються статевим шляхом. Значну її частину складають підлітки у віці від 13 до 19 років, тобто кожний четвертий підліток, який живе активним життя стикався із такими захворюваннями. 
За статистикою, із 15 мільйонів українських пар кожна п'ята не може завагітніти самостійно. І за прогнозами, до 2050 року 39% населення нашої країни буде у віці від 60 років і старше. 

Як ми це зробимо? 
Ми створимо волонтерську мережу, до якої увійдуть члени громадських і благодійних організацій, працівники і волонтери центрів державних соціальних служб, що діють в районі, студенти навчальних закладів і активні громадяни Києво-Святошинського району Київської області, та…. 
Разом, як повноцінні партнери, ми розробимо шлях «Хвилі здоров’я» так, щоб вона накрила важливою інформацією весь Києво-Святошинський район і покотилася далі по Київській області та всій країні, та….. 
Разом ми будемо навчатися: що таке репродуктивне здоров’я, що йому шкодить і як його зберегти, та….. 
Разом ми будемо передавати ці знання знайомим, друзям, односельчанам, всім-всім-всім, та….. 
Разом ми створимо сильну і дієву команду, що зможе спільними зусиллями покращити життя своє та життя всієї країни! 

Хто нас підтримує? 
Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), що надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу понад 50 років, активно працює в Україні з 1992 р. у таких сферах як: економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. 
Одним із пріоритетних напрямків роботи USAID у галузі охорони здоров’я в нашій країні збереження репродуктивного здоров’я населення і тому вже понад п’ять років в Україні діє програма «ЗДОРОВ’Я ЖІНОК УКРАЇНИ», яка має позитивні приклади реалізації в АР Крим, Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Закарпатській, Запорізькій, Івано-Франківській та багатьох інших областях України. 

Якщо Ви людина з активною життєвою позицією і бажаєте стати волонтером, 
якщо Ваша організація бажає долучитися до проекту, 
якщо Ви хочете знати більше, 

звертайтеся до Керівника проекту – Наталії Костюк (+38 050 3586393; +38 044 575 46 72; KNatalija@i.ua) чи експерта проекту – Юлії Жданової (+38 097 9227252; +38 044 219 38 65; rudadivka2012@gmail.com

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *