Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Низку важливих для області питань обговорили на нараді під керівництвом Світлани Онищук

Сьогодні голова обласної державної адміністрації – начальниця обласної військової адміністрації Світлана Онищук провела нараду з керівниками структурних підрозділів ОДА.

Йшлося про підготовку критичної інфраструктури до зими та до запобігання ракетним ударам у холодну пору року.

Також  обговорили реалізацію проєкту «Пліч-о-пліч», в рамках якого було відбудовано житло мешканців херсонського села Давидів Брід. Нагадаємо, що наша область взяла під свій патронат Великоолександрівську громаду, яка постраждала від російської окупації. До кінця тижня прикарпатські будівельники планують завершити роботи.

Для опіки справами ветеранів та родин військовослужбовців в обласній державній адміністрації планують створити обласне управління.

Окрім того, мовилося про стан доріг Прикарпаття, як місцевого користування, так і загальнодержавного значення, ремонт найкритичніших ділянок та мостових споруд, які були пошкоджені внаслідок літнього паводку.

На завершення наради керівниця області підсумувала: «Попереду – чимало важливих завдань та викликів. Водночас працюємо над підсиленням наших військових, адже їхня ефективна робота на передовій залежить і від нас».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *