Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

НКРЕКП: Обговорено особливості впровадження інвестиційних програм

Представники Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, взяли участь у семінарі «Інвестиційні програми: джерела фінансування, особливості обліку та оподаткування, напрямки вдосконалення нормативно-правової бази», передбаченому робочим планом Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні».

Під час навчального заходу розглядалися питання нормативно-правової бази у частині інвестиційних програм у сферах тепло-, водопостачання і водовідведення та напрямки її вдосконалення. Розглянуті питання про поточний стан розробки та схвалення зазначених програм у відповідних галузях, а також аналіз наслідків їх невиконання.

Крім того, було проведено аналіз проблемних питань щодо зарахування, обліку і використання коштів на поточних рахунках із спеціальним режимом використання для проведення розрахунків за інвестиційними програмами та аналіз (огляд) звітності ліцензіатів у сферах тепло-, водопостачання та водовідведення щодо інвестиційних програм. Відбулася плідна дискусія на зазначену тематику з розглядом практичних ситуацій.

Учасники семінару обговорили актуальні проблеми і обмінялися досвідом формування облікової політики щодо інвестиційних програм ліцензіатів у сферах тепло-, водопостачання та водовідведення.

Також в рамках проведеного заходу була розглянута низка актуальних і важливих питань, що стосувалися нормативно-правової бази про узгодження з НКРЕКП запозичень (кредитів) міжнародних фінансових організацій (МФО), особливостей обліку та оподаткування цих коштів  під державні та місцеві гарантії, а також вартість залучення коштів МФО для фінансування інвестиційних програм та  їх вплив на розмір і структуру тарифів.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *