Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Нове життя Пнівського замку

   Пнівський замок своєю таємничістю та автентичністю все більше привертає увагу туристів. Тому на даний час першочерговим є зробити його туристично-привабливим об'єктом Прикарпаття.

   Пнівський замок своєю таємничістю та автентичністю все більше привертає увагу туристів. Тому на даний час першочерговим є зробити його туристично-привабливим об'єктом Прикарпаття.
  
  
Сьогодні, 03 серпня,  у райдержадміністрації відбулася робоча нарада з питань розвитку туризму. У нараді взяли участь голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз, начальник управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації Володимир Федорак, директор департаменту міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури ОДА Дмитро Романюк, начальник відділу туризму та міжнародної технічної допомоги управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації Віталій Передерко, заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук, заступник голови районної ради Ігор Писклинець, заступник міського голови Василь Василенко та начальники відділів  та  управлінь РДА.

  

На нараді обговорено питання щодо можливості залучення інвестицій для проведення робіт із реконструкції Пнівського замку. За підсумками наради вирішили провести археологічні розкопки, аудит стану об'єкту реконструкції та виготовлення всієї необхідної документації. Після наради присутні виїхали на сам об’єкт, де оглянули та проаналізували стан фортеці. Напередодні питання розвитку туризму в області обговорили на нараді в ОДА під керівництвом голови облдержадміністрації Олега Гончарука. Кожний район мав подати свою пропозицію. Надвірнянщина продовжила розвиток туристичної галузі з однією з улюблених пам’яток архітектури для краян –  Пнівського замку.  

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *