Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Нові досягнення митців представляє другий Міжнародний мистецький фестиваль країн Карпатського регіону «Карпатський простір»

Сьогодні в Івано-Франківську за участю генерального директора – художнього керівника Київського національного академічного театру оперети Богдана Струтинського відбувся брифінг, на якому йшлося про другий Міжнародний мистецький фестиваль країн Карпатського регіону «Карпатський простір», а також про нову локацію цього фестивалю Sculpture SPACE на площі Адама Міцкевича, де були встановлені нові скульптури.

Головний редактор Operetta News Київського національного академічного театру оперети Наталія Сухоліт представила митців, які створили ці пам’ятки, охарактеризувала кожну скульптурну роботу та зауважила: «У рамках цього фестивалю та першого Всеукраїнського симпозіуму сучасної ландшафтної скульптури «Міфологеми простору міста» на площі Адама Міцкевича були встановлені справжні твори мистецтва. З 18 квітня цього року 9 скульпторів зі всіх куточків України створювали ці прекрасні роботи із місцевого каменю».

Автор ідеї проведення фестивалю «Карпатський простір», народний артист України Богдан Струтинській підкреслив: «Вперше в Івано-Франківську відбувається такий скульптурний форум. Мистецькі роботи, які встановлені тут – це скульптури, які мають свою історію та їх зміст пов'язаний із Прикарпаттям. Для мене найважливішим є те, що ми повертаємо Івано-Франківську його історію та естетичний вигляд. Адже естетика змінює людей на краще». 

Богдан Струтинській розповів про те, що в рамках цього фестивалю діти, позбавлені батьківської турботи, відвідають благодійну виставу в академічному обласному українського музично-драматичному театрі ім. Івана Франка. Окрім того, буде організований  масштабний фотофлешмоб «Я люблю Карпати» за участю дітей, волонтерів і кращих фотографів міста, а також проведений благодійний продаж іграшок, розфарбованих дітьми місцевих шкіл. Зібрані кошти передадуть дитячим будинкам області.

На брифінгу розповіли і про локацію JAZZSPACE у пасажі Гарденберг в Івано-Франківську, де запланований виступ джазових колективів України, США та Польщі. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *