Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Нові соціальні ініціативи Президента та захист дітей із особливими потребами

 Важливим  напрямом нових соціальних ініціатив Президента України   є  питання, що стосуються захисту дітей із особливими потребами.

 Важливим  напрямом нових соціальних ініціатив Президента України   є  питання, що стосуються захисту дітей із особливими потребами.

    Так у  зв’язку з впровадженням нових соціальних ініціатив Президента України у 2013 році передбачається збільшення надбавки на догляд за дітьми-інвалідами з найтяжчим ступенем функціональних обмежень на 25% або майже на 300 грн.

     Надвірнянським РЦСССДМ за 2012рік обстежено 77сімей, у яких проживають діти та молодь з функціональними обмеженнями, 6 сімей з яких взято під соціальний супровід.

    Сім’ям надано послуг: соціально-педагогічних- 90, інформаційних- 60, психологічних- 5.

    Надвірнянським РЦСССДМ проведено:
– районний фестиваль для дітей з функціональними обмеженнями «Повір у себе», в якому взяли участь 20 дітей. Переможця фестивалю було направлено в МДЦ «Артек»;
– акцію « Великодня писанка» (залучено 4 дітей);
-благодійні акції « Мрію, надіюсь, живу…» ( залучено 10 дітей з функціональними обмеженнями) та «Подаруй дитині майбутнє» ( залучено 3 дітей);

    Також діти з функціональними обмеженнями брали участь у обласному фестивалі «Повір у себе» (5дітей) та обласному фестивалі для молоді з функціональними обмеженнями «Горицвіт» (2 дітей).

    До проведення заходів для дітей та молоді з функціональними обмеженнями було залучено 7 волонтерів.

    До новорічних свят дітям із трьох сімей, які знаходяться під соціальним супроводом було роздано 3 подарунки.

    В 1-му кварталі 2013 року виявлено та проінспектовано 42 сім’ї, в них 42 дітей з функціональними обмеженнями та 2 сім’ї, де виховується молодь з функціональними обмеженнями, яким надано 116 послуг з них: соціально-педагогічних- 55, соціально-медичних- 37, соціально-економічних- 10, інформаційних – 14.

     Під соціальним супроводом перебуває 4 сім’ї, яким надано 22 послуг з них: соціально-педагогічних – 13, соціально-медичних – 7, соціально-економічних – 1, інформаційних – 1.

    5 дітей залучено до гурткової роботи в школах району.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *