Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Новий пункт постійного базування бригади «екстренки» відкрили у Білих Ославах Надвірнянського району

12 грудня в селі Білі Ослави Делятинської громади офіційно відкрили пункт постійного базування бригади Надвірнянської станції КНП «Обласного клінічного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Івано-Франківської обласної ради».

У заході взяла участь заступниця голови обласної державної (військової) адміністрації Людмила Сірко, директор департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА Володимир Дзьомбак, генеральний директор КНП «Обласний клінічний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Івано-Франківської обласної ради» Мирон Матейко та селищний голова Делятинської територіальної громади Богдан Клим’юк.

Пункт функціонуватиме у приміщенні Білоославської лікарської амбулаторії комунального некомерційного підприємства «Делятинський центр первинної медико-санітарної допомоги Делятинської селищної ради». У приміщенні проведено ремонт, пункт забезпечено медикаментами, виробами медичного призначення та професійною командою.

Людмила Сірко від імені голови обласної державної адміністрації – начальниці обласної військової адміністрації Світлани Онищук привітала жителів громади і зауважила, що для потреб цього пункту передали укомплектовану машину екстреної медичної допомоги з дефібрилятором та медичним рюкзаком, що наповнений усім необхідним.

Додамо, що на Прикарпатті створений вже дев’ятий такий пункт, а ще один пункт постійного базування бригади «екстренки» потрібно створити у місті Яремче. Наразі в області структура Служби екстреної (швидкої) медичної допомоги складає: 9 станцій Е(Ш)МД, у складі яких – 27 підстанцій Е(Ш)МД та 22 пункти постійного базування бригад Е(Ш)МД.

Зауважувалося, що у роботі медиків «екстренки» важливою є кожна хвилина, адже часто саме від своєчасного надання першої допомоги залежить подальший перебіг хвороби та одужання пацієнта. Важливо, щоб доїзд до пацієнта навіть у гірській місцевості був максимально оперативним, тому ми сьогодні і відкриваємо ще один пункт «швидкої» у громаді, де є значна частина віддалених населених пунктів та присілків

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *