Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

О.Турчинов: Завдання Антитерористичної операції – це, перш за все, захист мирних людей від свавілля, жаху і вбивств

Виконуючий обов'язки президента України, Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов у програмі «Шустер live» привітав ветеранів Другої світової війни з Днем  Перемоги та підкреслив, що Україна зробила дуже багато для перемоги у цій війні. «Без наших українських героїв перемоги не було б, – заявив він. – Ми у великому боргу перед нашими людьми».

О.Турчинов повідомив, що ветерани при покладанні квітів до Меморіалу Слави наголошували, що мріють про мир і спокій сьогодні, як і під час війни.

Керівник парламенту зазначив, що свято Перемоги пройшло гідно в Україні: у Харкові, Києві, Одесі, інших містах, за виключенням східної частини країни, зокрема міста Маріуполь. «Під час святкування Дня Перемоги у Маріуполі терористи атакували управління МВС, була запекла бійка, загинули люди, – сказав він, наголошуючи, що за цим стоїть керівництво Російської Федерації. «Мета,  яку ставить керівництво Російської Федерації, – це дестабілізувати ситуацію в Україні», – підкреслив О.Турчинов і нагадав, що внаслідок таких дій загинули цивільні люди.

Також, за словами керівника Парламенту, ці «небезпечні злочинні дії руйнують економіку Донбасу – люди залишаються без зарплатні, зупиняються виробництва». На превеликий жаль, зазначив він, «вакханалія, страшний терор відбувається за підтримки великої кількості місцевого населення». «Це найскладніша проблема, коли населення, обдурене пропагандою РФ, підтримує терористів», – сказав він і додав, що «все одно треба залишатися людьми, зберігати людське відношення до того, що навколо тебе». Водночас, за його словами, на Сході дуже багато людей є патріотами України.

Повільне просування Антитерористичної операції, зазначив О.Турчинов, перш за все, пов’язане саме із небажанням завдати шкоди мирному населенню. За його словами, можна було б легко знищити терористів, якби не було тих людей, які, обдурені пропагандою,  прикривають собою злочинців. «Це все сильно ускладнює досягнення мети Антитерористичної операції, – сказав він. – Завдання Антитерористичної операції – це, у першу чергу, захистити людей від цього свавілля, від цього жаху, вбивств».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *