Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Обдарованих дітей області запрошують позмагатися за Всеукраїнську премію «Диво-дитина»

Щороку на різноманітних конкурсах, фестивалях та змаганнях обдаровані діти з усієї України здобувають перемоги, але, на жаль, до 2009 року не було головної події для дітей, яка б могла підсумувати усі ці досягнення та гідно нагородити їх.

Саме тому у 2009 році ініціативна група, очолювана Віктором Новіковим, започаткувала Всеукраїнську премію «Диво-дитина», яка стала найбільш очікуваною подією для талановитих дітей і щороку визначає найобдарованіших представників підростаючого покоління, надаючи їм звання «Дитина року».

Основна мета Премії – пошук, відбір, нагородження та вшанування найталановитіших та найобдарованіших дітей України.

Премія вручається на основі експертної оцінки та по встановленим номінаціям дітям, які мають досягнення у науці, спорті, мистецтві; унікальні розумові або фізичні здібності; дітям-рятівникам.

Номінації Премії:

Найрозумніша дитина

Найтворча дитина

Найспортивніша дитина

Найдивовижніша дитина

Найгероїчніша дитинаПодробиці на сайті www.divo-dutuna.com

Щорічно Премія «Диво-дитина» проходила за підтримки Кабінету Міністрів України, Київської міської державної адміністрації. Міністерства культури України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства соціальної політики України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Державного комітету телебачення і радіомовлення України.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *