Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Обговорено додержання вимог законодавства під час призначення пенсій

Вчора у департаменті соціальної політики облдержадміністрації відбулася скайп-нарада на тему «Деякі аспекти здійснення нагляду за додержанням вимог законодавства під час призначення (перерахунку) та виплати пенсій органами Пенсійного фонду України».
У нараді взяли участь начальники (спеціалісти) відділів нагляду за додержанням вимог законодавства під час призначення (перерахунку) та виплати пенсій структурних підрозділів з питань соціального захисту населення райдержадміністрації та виконкомів міських рад міст обласного значення.

На нараді обговорені питання про стан здійснення перевірок правильності призначення, перерахунку та виплати пенсій органами Пенсійного фонду в області за ІІ-ІІІ квартали 2018 року, а також особливості здійснення нагляду в умовах впровадження нового програмного забезпечення з призначення та виплати пенсій.

Структурними підрозділами з питань соціального захисту населення райдержадміністрацій та виконкомів міських рад міст обласного значення за ІІ-ІІІ квартали 2018 року перевірено 17463 пенсійні справи (6044 новопризначені та 11419 справ, у яких проведено перерахунки пенсій згідно із заявами громадян). Перевірено також правильність виплати допомоги на поховання 6416 особам та виплати недоотриманої пенсії у зв’язку зі смертю пенсіонера 2014 особам.

За результатами здійснених перевірок виявлено 12 фактів порушень пенсійного законодавства (9 при призначенні та 3 при перерахунках), що у 6 випадках призвели до недоплат пенсій на загальну суму 753,12 грн і у двох випадках – до переплат пенсій на загальну суму 83,28 гривень.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *