Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Обговорено питання підготовки проектів на конкурс для отримання коштів секторальної бюджетної підтримки ЄС та ДФРР

Сьогодні в обласній державній адміністрації відбувся тренінг «Підготовка проектів до Державного фонду регіонального розвитку у рамках проекту «Партнерство для розвитку міст» (проект «Проміс»).
У заході взяли участь заступник голови облдержадміністрації Дмитро Романюк, експерт проекту «Проміс» Василь Кашевський, регіональний координатор проекту «Проміс» в Івано-Франківській області Ірина Вандич, представники обласних служб, структурних підрозділів ОДА та органів місцевого самоврядування.

«Ми тримаємо на окремому контролі питання підготовки проектів для затвердження ДФРР, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного бюджету отриманих від Європейського Союзу. Йдеться про їх конкурентність, впровадження на Івано-Франківщині та розвиток області у цьому контексті, – розповів Дмитро Романюк. – На цих заняттях будуть обговорюватися питання написання цих програм та пріоритети очікування від їх впровадження. Міністерство розвитку громад та територій України відпрацювало модель бачення проектів нового періоду. Переконаний, що ми маємо шанс використання інструментів центральної підтримки».

Метою проведення тренінгу був обмін знаннями та практичним досвідом у сфері підготовки проектів регіонального й місцевого розвитку.

Під час тренінгу розглянуті питання про теорію й практику конкурсу проектів регіонального розвитку за кошти секторальної бюджетної підтримки ЄС, нормативно-правову базу і процедуру роботи ДФРР, особливості підготовки проектів в частині опису заходів, зокрема, визначення проблем, оцінку потреб та постановку мети й завдань.

Додамо, що цей тренінг дводенний, на завтрашній день заплановано розгляд порядку подання цих проектів, їх бюджетні особливості, оцінка впровадження та інше.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *