Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Обговорено проєкт Регіонального плану управління відходами в області

Під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Василя Івасика відбулося онлайн-засідання робочої групи із розроблення Регіонального плану управління відходами в Івано-Франківській області до 2030 року. У заході взяли участь представники органів місцевого самоврядування, громадських організацій та комунальних підприємств.

Посадовці державного підприємства «Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут міського господарства» представили напрацювання  ІІІ-го етапу «Індикатори та моніторинг виконання плану») та ІV-го етапу «Інформація про Стратегічну екологічну оцінку (СЕО)») Регіонального плану управління відходами в Івано-Франківській області до 2030 року.

За результатами засідання робочою групою було вирішено у найкоротший термін надати свої зауваження, а державному підприємству  «Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут міського господарства» внести зміни до проекту Регіонального плану управління відходами в Івано-Франківській області до 2030 року.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *