Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Обговорено роботу лісогосподарських підприємств області

На колегії Івано-Франківського обласного управління лісового господарства розглянули фінансово-господарську діяльність лісогосподарських підприємств за І півріччя 2018 року, стан дотримання охорони праці на підприємствах та результати комплексної перевірки Держлісагентства.
Головний спеціаліст відділу охорони, захисту лісу і мисливства Андрій Возний доповів, що за І півріччя 2018 року з метою попередження виникнення лісових пожеж прикарпатськими лісогосподарськими підприємствами влаштовано та проведено догляд 2 км протипожежних розривів та бар’єрів, 66,5 км мінералізованих смуг. Проведено понад 280 рейдів, за порушення вимог пожежної безпеки в лісах притягнуто до адміністративної відповідальності 12 правопорушників.

Також у І півріччі проведено контрольні лісопатологічні обстеження з уточнення площ лісових насаджень, що потребують здійснення відповідних лісозахисних заходів. В осередках всихаючих насаджень проведено заходи з поліпшення санітарного стану.

Головний спеціаліст відділу лісового господарства Костянтин Мельник розповів про створення лісових культур. Так, річне завдання з відтворення лісів сформовано в обсязі 2175 га, з якого у весняний період 2130 га. Відповідно до виробничо-фінансових планів створено лісових культур на площі 756 га. З них ялинові займають 258 га, ялицеві -244 га, букові -82 га, дуба звичайного -137 га, інші породи- 35 га. Догляд за лісовими культурами проведений на площі 2124 г.

Також було обговорено план заходів для покращення стану охорони праці лісогосподарськими підприємствами, створення нових умов для роботи.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *