Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Обговорено роботу за програмою прикордонного співробітництва «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна»

26 березня секретаріатом Кабінету міністрів України проведено онлайн обговорення минулорічних результатів роботи за програмою прикордонного співробітництва «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020» за участю зацікавлених учасників програми та органу управління програми.
Учасники мали змогу обговорити актуальні проблеми з генеральним директором Директорату координації міжнародної технічної допомоги Ростиславом Томенчуком.

Від Івано-Франківської області участь у заході взяли представники облдержадміністрації та обласної ради, сільських, селищних та міських рад, вищих навчальних закладів та закладів професійно-технічної освіти, громадських організацій.

Під час зустрічі були розглянуті такі питання: аналіз впровадження проєктів в рамках програми, виклики, з якими зіштовхнулися учасники проєктів, доступність та зрозумілість інформації про програму, конкурси та умови їх проведення, фінансові питання, налагодження партнерства для реалізації проєктів, якісна комунікації з органами управління та представниками програми на регіональному рівнітощо.

Обговорено проблемні питання та пропозиції щодо збільшення кількості якісних проєктних пропозицій від областей-учасників програми. Також розглядалось питання щодо забезпечення співфінансування проєктів на національному та регіональному рівнях.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *