Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Обговорили порядок розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів

Голова райдержадміністрації Володимир Пасько провів робочу нараду з підприємцями щодо затвердження розміру середньої заробітної плати при розрахунку кошторисної вартості робіт в будівництві.
Участь в нараді взяли: заступник голови районної ради Ігор Писклинець, перший заступник голови міської ради Олег Йосипенко, начальник відділу будівництва Богдан Чіх, начальник КП «Водоканал» Василь Литвинюк, приватний підприємець Василь Турів.

Рівень середньомісячної заробітної плати при визначенні вартості будівництва для розгляду складності робіт у будівництві 3,8 згідно з наказом Мінрегіону від 27.07.2018р. №196 визначається замовником.
Згідно з «Порядком розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів», чинним з 04.09.2018р., розмір кошторисної заробітної плати, який враховується при складанні інвесторської кошторисної документації, визначається замовником, але не нижче ніж середньомісячна заробітна плата у будівництві (у розрахунку на одного штатного працівника) за попередній звітний рік, що оприлюднюється центральним органом виконавчої влади в галузі статистики.

Провівши розрахунки підприємці району, які виконують роботи в сфері будівництва просять переглянути та затвердити розмір кошторисної заробітної плати який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів за рахунок бюджетних та інших коштів на 2020 рік в сумі 12550 грн.

За результатами наради дано доручення відділу будівництва підготувати обґрунтовані розрахунки розміру середньомісячної заробітної плати при визначенні вартості будівництва та подати на сесію районної ради для затвердження.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *