Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Обговорили пропозиції щодо святкування Дня Конституції

14 червня відбулось засідання організаційного комітету з підготовки до відзначення 23-ї річниці Конституції України. В засіданні взяли участь перший заступник голови РДА Богдан Зеленчук, голова районної ради Іван Гурмак, заступник міського голови Василь Василенко, керівники відділів райдержадміністрації та представники громадських організацій.
28 червня в Україні відзначають велике державне свято – День Конституції України. У 1996 році цього дня на черговому засіданні Верховної Ради був ухвалений Основний Закон країни – перша Конституція суверенної української держави.
Учасники засідання звернули увагу, що важливо не просто відзначати свято, а, в першу чергу, на думку присутніх, кожен громадянин має усвідомити важливість головного закону України, знати свої права та обов’язки.

Урочистості з нагоди Дня Конституції України розпочнуться напередодні свята 26 червня 2019 року о 14.00 год. в районному будинку культури. Під час урочистої академії будуть вручені державні нагороди та грамоти РДА та райради. Також під час урочистостей відбудеться покладання квітів до меморіальної дошки видатної громадської та політичної діячки Слави Стецько.
Окрім того, з нагоди Дня Конституції 1 липня о 12.00 год. в сесійній залі міської ради планується засідання «круглого столу».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *