Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Обговорено алгоритм запровадження послуги патронату дітей та їх родинам

Відповідно до плану роботи обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на 2017 рік, спільно зі службою у справах дітей, 18-19 жовтня 2017 року відбувся навчальний семінар-тренінг на тему: «Підготовка спеціалістів з питань пошуку та первинного відбору кандидатів у патронатні вихователі».

Захід  проведено за сприяння Міністерства соціальної політики України та МБО «Партнерство «Кожній дитині».

Під час навчання підготовлено спеціалістів районних та міських центрів соціальних служб для сім’ї, дітей  та молоді, служб у справах дітей, об’єднаних територіальних громад  щодо ефективного пошуку та первинного відбору кандидатів у патронатні вихователі,  а також до запровадження патронату на рівні місцевих громад.

Крім того, спеціалісти відповідних служб обговорили алгоритм запровадження послуги патронату та її надання тимчасово влаштованим під патронат дітям та їх родинам. На завершення семінару учасники узгодили план дій щодо запровадження послуги патронату в Івано-Франківській області та роль громади в даному процесі.

Загалом у семінарі взяли участь 16 спеціалістів відповідних структур, а також представники діючих об’єднаних територіальних громад.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *