Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Обговорено питання проведення культурно-мистецького проекту «Тепле Різдво в Надвірній» в рамках святкування новорічно-різдвяних свят

За участю голови райдержадміністрації Олександра Кеніза, голови районної ради Івана Гурмака, заступника голови РДА Богдана Зеленчука, міського голови Зіновія Андрійовича, начальників відділів, управлінь райдержадміністрації, представників міської ради та громадських активістів міста з підготовки та проведення мистецького фестивалю «Тепле Різдво в Надвірній» відбулася нарада щодо обговорення організаційно-технічних питань.
 
Під час наради було визначено відповідальних за поетапне виконання пунктів, йшла мова і  про безпеку під час новорічно-різдвяних заходів.
Метою дійства є популяризація місцевих традицій, створення комфортних умов для відпочинку надвірнянців та гостей міста, запозичення кращих європейських традицій зустрічі Нового року та Різдва в межах ярмаркового містечка на головній площі міста (майдан Шевченка), створення привабливого іміджу Надвірної, як історично-культурного та мистецького міста з багатогранною та колоритною спадщиною, талановитими та привітними мешканцями.
 
Офіційне відкриття «Теплого Різдва в Надвірній» відбудеться 22 грудня в день відкриття новорічної ялинки. Фестиваль триватиме впродовж місяця. Участь у ньому візьмуть колективи закладів культури, освіти та талановита молодь району, які презентуватимуть різноманітні мистецькі заходи.
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *