Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Обговорено стан підготовки до відзначення в районі 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та завершення Другої світової війни

    Заступник голови райдержадміністрації Тарас Олендій провів вдруге організаційну нараду з питань відзначення в районі 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни. Участь у зазначеному заході взяли радник голови райдержадміністрації Іван Тодорук, керівник апарату Микола Кравчук, заступник голови районної ради Іван Степник, міський голова Зіновій Андрійович, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації та керівники ветеранських організацій району.
    В ході роботи Тарас Григорович  детально зупинився на запланованих у День пам’яті і примирення та День Перемоги заходах і довів конкретні завдання відповідальним за їх реалізацію.
   Увечері 8 травня о 23 годині 01 хвилині відбуватиметься загальноукраїнська акція «Перша хвилина миру». Саме в цей час у 1945 році згідно з Актом про беззастережну капітуляцію Німеччини було проголошено припинення вогню.
   Окрім того, до свят в районі передбачено провести ще і низку тематичних заходів. Серед них – зустрічі з ветеранами у бібліотечних, музейних та освітніх закладах району. До участі у них планується запросити учасників АТО та демобілізованих військовослужбовців.
Підсумовуючи усе сказане, заступник голови РДА  Тарас Олендій, зазначив, що невеличкий проміжок часу, який залишається до відзначення на Надвірнянщині 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової, слід використати максимально відповідально і ефективно, аби їх проведення пройшло на високому організаційному рівні.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *