Обговорюємо проект змін до Конституції
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2014/07/%D0%97%D0%BC%D1%96%D0%BD%D0%B8-%D0%B4%D0%BE-%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D1%81%D1%82%D0%B8%D1%82%D1%83%D1%86%D1%96%D1%97-001.jpg)
Перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Крицький провів нараду з членами організаційного комітету з проведення громадського обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади. В нараді взяли участь міський голова Зіновій Андрійович, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники ЗМІ. На нараді вироблено алгоритм дій організаційного комітету, розроблено графік обговорення змін до Конституції в населених пунктах району. Звучали конкретні пропозиції, які необхідно буде надіслати до Кабінету Міністрів та Верховної Ради України.
Повідомляємо, що семінар навчання з сільськими, селищними головами, керівниками структурних підрозділів РДА та районної ради, депутатами районної ради та представниками громадськості відбудеться 15 липня о 10.00 год. в районному будинку культури.
Також свої пропозиції можете надсилати на електронну адресу: Nadvirnaorg@ukr.net
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2014/07/%D0%97%D0%BC%D1%96%D0%BD%D0%B8-%D0%B4%D0%BE-%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D1%81%D1%82%D0%B8%D1%82%D1%83%D1%86%D1%96%D1%97-001.jpg)
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2014/07/%D0%97%D0%BC%D1%96%D0%BD%D0%B8-%D0%B4%D0%BE-%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D1%81%D1%82%D0%B8%D1%82%D1%83%D1%86%D1%96%D1%97-004.jpg)
Повідомляємо, що семінар навчання з сільськими, селищними головами, керівниками структурних підрозділів РДА та районної ради, депутатами районної ради та представниками громадськості відбудеться 15 липня о 10.00 год. в районному будинку культури.
Також свої пропозиції можете надсилати на електронну адресу: Nadvirnaorg@ukr.net
0 Коментарі